Krzysztof SzymańskiTwój ekspert finansowy i kredytowy

BEZPOŚREDNI KONTAKT

Bezpłatnie pomogę
w wyborze kredytu hipotecznego

Wybierz najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne. Skontaktuj się ze mną:

+48 691895408

lub zostaw swój numer.  Oddzwonię!

sprawdzony doradca

Jestem rzetelnym doradcą kredytowym, który nie boi się wyzwań! Bezpłatnie pomagam moim Klientom znaleźć kredyt dopasowany do ich potrzeb.

Dbam o swoich Klientów w sposób kompleksowy. Nie tylko szukam dla nich atrakcyjnych kredytów, ale również doradzam, jak można zaplanować swój budżet, by spłata comiesięcznych rat była jak najmniejszym wyzwaniem. Jestem doradcą, który zawsze zwraca uwagę na udzielane informacje, sprawdzając czy są one nadal prawdziwe i aktualne, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, że rynek finansowy ulega bardzo szybkim przeobrażeniom.

Pracuję w województwie świętokrzyskim – Kielce, Busko Zdrój, Jędrzejów, Końskie, Opatów, Pińczów, Sandomierz, Skarżysko Kamienna, Starachowice, Staszów, Włoszczowa, Połaniec

Wykorzystując całe swoje doświadczenie i wiedzę:

 • Rzetelnie pomagam w wyborze najlepszego kredytu, porównując oferty różnych banków
 • Wyliczam zdolność kredytową Klienta, z uwzględnieniem zasad prowadzenia takich obliczeń w różnych bankach
 • Objaśniam, w którym banku można uzyskać największy kredyt, na jakich warunkach i jak szybko
 • Pomagam Klientowi w szybkim skompletowaniu teczki dokumentów i wypełnieniu wszystkich wniosków
 • Składam dokumenty do banków, które wspólnie uznamy za najbardziej atrakcyjne
 • Omawiam z klientem otrzymane oferty i staram się wynegocjować jeszcze lepsze warunki
 • Po wybraniu konkretnego kredytu dokonuję większości formalności za Klienta, jak również towarzyszę mu podczas podpisywania umowy
 • W razie zaistnienia takiej potrzeby dodatkowo pomagam w zaplanowaniu najlepszych sposobów oszczędzania, które mogą być formą zapewnienia sobie bezpieczeństwa finansowego przez cały okres spłacania kredytu hipotecznego

Wiem, że kredyt hipoteczny jest poważną decyzją, która wiąże nas z bankiem na wiele lat. W związku z powyższym, staram się wyedukować i uczulić Klienta na pewne kwestie, a także pokazać mu, która oferta kredytowa jest w ogólnym rozliczeniu najtańsza. Porównuję każdy aspekt kredytu, wskazując wady, zalety oraz różnice między bankami. Angażuję się przede wszystkim w to, by Klient otrzymał możliwie najlepszy kredyt.
Pomagam również tym osobom, które już podpisały umowy kredytowe, ale na niekorzystnych warunkach. Proponuję im refinansowanie kredytu lub konsolidację kilku zobowiązań.

Dlaczego warto korzystać z usług eksperta?

Niezależny eksperta kredytowy może przedstawić swojemu Klientowi rzeczywiście najlepsze oferty, a nie tylko takie, które posiada reprezentowany przez niego bank. To jest właśnie ta różnica jaka istnieje pomiędzy współpracą z pracownikiem danego banku a z niezrzeszonym ekspertem.
Ekspert kredytowy nie musi ukrywać przed klientem żadnych wad danej oferty, ani dodatkowych kosztów. Może rzetelnie przeanalizować kredyty z różnych banków, pokazać prawdziwe różnice, jakie między nimi występują, a także wskazać istotne zalety. Ponadto potrafi precyzyjnie obliczyć, która z nich jest najtańsza, a także oszacować, która będzie najłatwiej dostępna dla danego Klienta.

Ostatecznego wyboru oferty dokonujemy wspólnie, po uzyskaniu pozytywnych decyzji kredytowych w poszczególnych bankach i po ostatecznej analizie ofert.

Uważam, że najlepiej jest kiedy Klienci wiedzą jak najwięcej o kredycie hipotecznym, który chcą zaciągnąć. Wówczas mają pewność, że kredyt, który wybierają jest rzeczywiście dla nich najkorzystniejszy.

Porównuję wszystkie elementy składowe kredytu, między innymi:

 • prowizje,
 • marżę i oprocentowanie kredytu,
 • inne opłaty około kredytowe, takie jak ubezpieczenia przy kredycie,
 • wysokość rat kredytowych,
 • wysokość odsetek do zapłaty w okresie trwania kredytu.