O mnie

Jestem niezależnym ekspertem kredytowym, posiadającym wieloletnie doświadczenie zawodowe i podejmującym się nawet trudnych przypadków. Potrafię zwiększyć zdolność kredytową Klienta oraz pomóc mu w zbudowanie dobrej historii, by jak najszybciej otrzymał wymarzony kredyt. Szukając najlepszych ofert kredytowych i negocjując warunki z bankiem, dbam o to, by zaciągnięte zobowiązanie nie wpłynęło niekorzystnie na stabilizację finansową mojego Klienta.
Widząc, jak wielu kredytobiorców podpisuje niekorzystne dla siebie oferty, przykładam coraz więcej starań do tego, by nie tylko wybrać najlepszy kredyt za Klienta, ale przede wszystkim wyposażyć go w przynajmniej podstawową wiedzę finansową, by mógł się samodzielnie przekonać, że jego umowa jest bardzo korzystna. Nie wymagam od Klientów tego, by znali świat finansów. To ja jestem tu po to, by im wszystko wyjaśnić, a także uchronić ich od popełnienia błędu.

Doświadczenie

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy jako ekspert finansowy. Mam dostęp do ofert 28 banków. Jestem wykształcony i obeznany w zasadach przyznawania kredytów. Potrafię również dobrze wycenić nieruchomość, dzięki czemu mogę Ci także pomóc w tym, czy upatrzone przez Ciebie mieszkanie lub dom są rzeczywiście atrakcyjne cenowo.

Atuty eksperta

  • Wiedza i doświadczenie finansowe
  • Wiedza z zakresu wyceny nieruchomość
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Uczciwość i rzetelność
  • Skuteczność w walce o najlepsze oferty kredytowe